Maxik.cz – Hračky pro děti (Strančice - Všechromy)

Maxík

Navštivte náš internetový obchod a pořiďte Vašim dětem vše od panenek po stavebnice Lego. V našem obchodu Maxík.cz pro vás máme přes 10.000 druhů hraček pro kluky i holky všech věkových kategorií. Se správným výběrem vhodných hraček pro děti Vám poradí náš zkušený personál.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Všechromy 75
  • 251 63 Strančice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Hračky

Maxík.cz je specializovaný internetový obchod na prodej hraček, her a stavebnic Lego. Expedice objednávek hraček probíhá téměř okamžitě, nejdéle však do 24hodin od Vašeho objednání. Hračky pro kluky i holky Vám bezpečně doručíme po celé ČR. Díky vlastnímu skladu, kde pro Vás máme více než 10.000 druhů hraček a her nakupujeme hračky ve velkých objemech a tak jsme schopni pro Vás zajistit nejen široký výběr sortimentu hraček, ale také hračky za skvělé ceny. Hračky, které si chcete osobně vyzvednout na naší výdejně v Říčanech u Prahy, budou pro Vás připraveny v den jejich objednání. V obchodu Maxíkovy hračky Vás obsluhuje zkušený a proškolený personál, který hračkám rozumí.

Hračky pro děti

Je velmi těžké se v dnešní nepřeberné nabídce hraček pro děti zorientovat a vybrat právě tu správnou a vhodnou hračku. S výběrem té správné hračky se svěřte specialistovi, který má skladem více než 10.000 druhů hraček pro kluky i holky a zkušený a proškolený personál, který Vám z nepřeberného množství hraček pro děti pomůže vybrat ty správné kusy. Maxík.cz má hračky pro děti a další potřeby pro děti přehledně rozděleny do stovek kategorií. Podle druhu, podle značky, podle věku, podle pohlaví dítěte, podle značky výrobce nebo podle licence hraček pro děti.

Stavebnice Lego

Stavebnice Lego je bezpochyby nejpopulárnější stavebnicí, ale i hračkou nejen v celé ČR, ale i v celé Evropě. Díky vlastním vývojovým týmům zajišťuje Lego svým zákazníkům a fandům pravidelný přísun novinek nejen v sortimentu již stávajících řad, ale každoročně Lego přichází s kompletně novými Lego řadami. Mezi nejznámější Lego řady patří stavebnice pro nejmenší děti Lego Duplo. Lego Duplo to jsou jednoduché kostky, které nejmenší děti naučí jak je správně zacvaknout a jak správně použít Lego návod. Jedním z největších hitů, nejen v rámci Lega, je zcela nová řada určená výhradně pro děvčata Lego Friends. Lego Friends dvakrát ročně vydává nové produkty stavebnice Lego. Dalšími novými řadami z poslední doby jsou Lego Ninjago a Lego Chima jako letošní novinka. Zcela stabilní řadou Lego je již dlouhá léta Lego City a Lego Star Wars i Lego Technic.

Všechny řady Lego mají skutečně široký sortiment, který obsahuje malé sáčky s Lego figurkami za 45Kč až po stavebnice za několik tisíc korun. Maxíkovy hračky pro Vás pravidelně zajišťují kompletní nabídku Lego včetně pravidelného zařazování novinek.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:30
  • Út 8:0016:30
  • St 8:0016:30
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0016:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce